Domov > vedomosti > Obsah

Dôležitá úloha samočistiaceho filtra pri opätovnom použití vody

Mar 27, 2018

Keďže čistenie odpadových vôd v Číne bolo postupne rozpoznané, súvisiace produkty na čistenie odpadových vôd sa objavili jeden po druhom. Samočistiace filtre sú len jedným z nich. Vznikla v odvetví čistenia odpadových vôd a zohrávala dôležitú úlohu v sekundárnom spracovaní čistenia odpadových vôd.

Samočistiaci filter môže účinne vyriešiť problém vodných zdrojov v Číne počas procesu čistenia odpadových vôd a zvýšiť frekvenciu opätovného použitia vody. Môže byť použitý v krajinnej vode, recyklovanej vode, priemyselných odpadových vodách. V porovnaní s predchádzajúcimi filtrami má zariadenie vysoký stupeň automatizácie, veľké množstvo spracovania, vysokú presnosť vody, neprerušovaný prívod vody, samočistiace odpadové vody, zníženie spotreby vody a zmiernenie nedostatku vodných zdrojov.

V recyklovanom vodnom filtri zohráva samočistiaci filter aj surovú vodu, mriežku, regulačnú nádrž, zdvíhacie čerpadlo, bioreaktor, cirkulačné čerpadlo, membránový modul, dezinfekčné zariadenie a zásobník na strednú vodu. Použitie série jednotiek, ako je samočistiaci filter a regenerovaný vodný systém, umožnili sekundárne použitie odpadových vôd.

Samočistiaci filter podporuje dokončenie návratu vody. Je to dôležitý spôsob riešenia mestskej vodnej krízy a je tiež základným spôsobom koordinácie mestských vodných zdrojov a vodného prostredia. Domáce čistenie a opätovné využitie odpadových vôd môže znížiť využívanie podzemných vôd. , ale môže nám priniesť aj určité hospodárske výhody.

Termín "regenerovaná voda" sa tu vzťahuje na všetky druhy pitnej vody, ktoré môžu po ošetrení spĺňať požadované normy kvality vody a môžu byť použité v oblastiach bývania, komunálneho, environmentálneho, atď. filtrované a filtrované pomocou samočistiacich filtrov. Indikátor je nižší ako štandardná kvalita pitnej vody, ale je vyšší ako povolené vypúšťanie noriem kvality odpadových vôd, takže ho možno použiť ako ekologickú úpravu v parku a riečnu a jazernú vodu, mestskú zelenú vodu, povrchovú vodu, tepelnú elektráreň a chemická chladiaca voda, umývanie áut atď., čím výrazne znižuje náklady na vodu. http://www.inocofiltration.com/