Domov > vedomosti > Obsah

Kľúčová úloha filtra na spätné preplachovanie pri čistení a opätovnom použití odpadových vôd

Jul 29, 2019

Filter na spätné preplachovanie je druh filtra, ktorý priamo blokuje nečistoty vo vode, odstraňuje suspendované pevné látky a tuhé častice, znižuje zákal, čistí kvalitu vody, znižuje prach v systéme, riasy, hrdzu atď., Čím čistí kvalitu vody a chráni iné systémy. Jemné vybavenie pre túto prácu.

Voda vstupuje do telesa filtra samočistiaceho z prívodu vody. Vďaka inteligentnej konštrukcii môže systém aktívne identifikovať stupeň vylučovania nečistôt a aktívne vybíjať signál ventilu odpadovej vody. V mnohých domácnostiach je na odtoku odpadových vôd nainštalované malé filtračné zariadenie na spätné preplachovanie. Kvalita vody po tomto zdokonalenom filtri na spätné preplachovanie sa môže znova použiť.

Filter na spätné preplachovanie pracuje a pracuje bez akéhokoľvek externého napájania, aby sa aktívne vyčistil filter a aktívne sa vysypali nečistoty. Počas spätného preplachovania je možné upraviť čistiaci a filtračný cyklus. Čistiaci a filtračný čas je ľubovoľne 10 - 60 / s a čistiaca a filtračná strata je iba 0,08 - 0,6% filtrovanej vody; presnosť filtrácie môže dosiahnuť 10 až 3 000 mikrónov; pracovný tlak môže dosiahnuť 1,0 - 1,6 MPa.

www.inocofiltration.com