Domov > vedomosti > Obsah

Úloha filtra filtra prvkov a jeho princíp nastavenia

Jul 21, 2018

Filter filtračných prvkov využíva metódu filtrovania filtračných prvkov, čo je filtračná metóda, ktorá je distribuovaná na povrchu filtračného média alebo zachytená v hĺbke filtračného materiálu na odstránenie častíc z vody a filtračné jadro obsahuje taveninu vyfukovaný filtračný prvok a prvok filtračného drôtu. , polypropylénový skladací filter, sintrovaný filter s titánovou tyčou, sintrovaný kovový filter, sintrovaný filter PE / PA.

 

V systéme reverznej osmózy je konečnou bariérou pre predbežnú úpravu filtračnej vložky ako membrány pomerne sofistikovaný filter medzi mikrofiltráciou a filtráciou častíc, ktorý poskytuje vynikajúcu bezpečnosť pre celý systém. Ochranný účinok.

 

Filtrové kazety sú všeobecne vymenené skôr, ako pokles tlaku dosiahne limit 0,2 MPa, ale všeobecne nepresahujú tri mesiace, aby sa znížila mikrobiálna kontaminácia. Vzhľadom na to, že efekt odrazu nie je dobrý, a tiež aby sa zabránilo mikrobiálnej kontaminácii a medzera filtračných prvkov je veľká, neodporúča sa používať filter na spätné preplachovanie.

 

5 mikrónová filtračná vložka nie je určená na filtrovanie veľkého množstva suspendovaných tuhých látok. Chráni iba jednotku reverznej osmózy. Ak ide o čistú podzemnú vodu, ak sa nepoužíva žiadny filter častíc, aby sa zabránilo kontaminácii 5 mikrónového filtra. Možnosť prenikania 5 mikrónového filtra umožňuje umiestniť väčší filter pórov pred filter s veľkosťou 5 mikrónov. Http://www.inocofiltration.com/