Domov > vedomosti > Obsah

Úloha samočistiacich filtrov v mnohých priemyselných odvetviach

May 21, 2019

Mnoho priemyselných odvetví používa samočistiace filtre na filtrovanie odpadovej vody. Samočistiace filtre majú dobrý filtračný účinok a uprednostňujú ich mnohé spoločnosti. Samočistiaci filter je možné použiť na filtráciu vody z ropných vrtov, filtráciu procesnej cirkulácie vody, filtráciu chladiacej vody; produkcia monoméru a polyméru, bohatý výťažok amínu a chudého amínu; mazací olej, letecké uhlie a iná filtrácia oleja; regenerácia katalyzátora; filtrácia chemických surovín a hotových výrobkov; zachytávanie uhlíkovej farby a pomocného filtra; chrániť kľúčové zariadenia, ako sú čerpadlá, výmenníky tepla a ventily.

Samočistiaci filter na zachytávanie aktívneho uhlia a pomocného filtra; filtrovanie zmiešaného oleja a oleja, leštenie a filtrácia rafinovaného oleja; bezpečnostná filtrácia pred plnením; filtrácia rôznych vôd na výrobu potravín, umývanie vody; filtrácia surovín, ako je sirup; odstránenie procesu miešania Nečistoty vytvorené vo filtri; odfiltrovať suspendované látky a sedimenty v nápoji; filtračnú čokoládu, sójový proteín, želé, pivo a podobne.

Samočistiaci filter sa používa na filtrovanie rôznych druhov papierenských strojov, ako je voda zo surovej vody, vysokotlaková a nízkotlaková striekacia voda, voda s ihlou, výmenníková voda, biela voda, tesniaca voda, chladiaca voda, voda chladiacej veže, vysoká a nízkotlaková umývacia voda; Aditíva na poťahovanie papiera, ako sú polyméry, uhličitan vápenatý, bentonit, kvapalina na varenie škrobu, odpeňovače, glejivá, lubrikanty, vodoodpudivé látky, farbivá, plnivá, pigmenty, latex a podobne.

Samočistiaci filter sa používa na filtrovanie chladiacej vody; odstrániť nečistoty v elektrolytickej stabilizačnej nádrži z medenej fólie; prefiltrovať čistú vodu, ultračistú vodu; filter chemickej kaše; recyklačná filtrácia odpadových vôd na rezanie a brúsenie oblátok; atrament pre filtre PCB; odmasťovanie; predfiltrácia membránových kaziet. Okrem toho sa môže samočistiaci filter použiť aj na filtráciu mazacieho oleja; cirkulácia chladiacej kvapaliny; zhodnocovanie drahých kovov; filtrácia roztoku fosfátovania obrobkov, čistiaci roztok; filtrácia antikorózneho oleja; ultra jemná filtrácia petrolejom; odstránenie čistiacej kvapaliny Stopový olej, čistiaca kvapalina v čistiacej linke obrobku cirkuluje a filtruje.www.inocofiltration.com