Domov > vedomosti > Obsah

Úloha predného preplachovacieho filtra a jeho výhody

May 27, 2019

Filtračné sito tohto preplachového filtra je vyrobené zo striebornej iónovej nehrdzavejúcej ocele, ktorá môže účinne inhibovať rast baktérií; účinne odstraňuje pevné nečistoty v rozpustenej látke; Zariadenie môže chrániť potrubný systém cez filter pred spätným preplachom.

Materiál filtračnej mriežky predného preplachovania je postriebrená nehrdzavejúca oceľ, materiálom telesa ventilu je sklenené vlákno, vnútorný materiál je vyrobený z plastu odolného voči teplu a gumový materiál má vlastnosti proti starnutiu. Norma kvality vody. Je veľmi malá, má širokú škálu aplikácií a nevyžaduje elektrickú energiu na úsporu energie. Zároveň sa môže vyhnúť rastu zelených rias, čo robí údržbu veľmi jednoduchú a pohodlnú.

Keď sa vo filtri objaví červená guľôčka, systém teraz upozorňuje, že množstvo nečistôt v filtri preplachovania je príliš veľa na čistenie. Čistiaci proces predného preplachovacieho filtra nevyžaduje použitie profesionálnych nástrojov. Jednoducho otvorte ventil alebo otočte prepínač spätného preplachu a systém sa automaticky prepláchne. Po prepláchnutí sa červená loptička automaticky vynuluje.

www.inocofiltration.com