Domov > vedomosti > Obsah

Použitie self-čistenie filtrov v liečbe cirkulujúcu vodu

Sep 07, 2018

Ako jeden z nevyhnutné zariadenia v odvetví ochrany životného prostredia v posledných rokoch, boli zvýhodnili samočistiace filtre v rôznych priemyselných odvetviach, vrátane oceliarní, papierenských a potravinárske závody. Ako bežne používané kanalizácie filter, je vysoko efektívny a šetrí čas. Samočistiace filtre použiť aj v obehu chladiacej vody procedúry.

 

Všeobecne povedané, nečistôt v cirkulujúcu vodu patrí prachu v atmosfére, nerozpustených látok, atď.; Chladiaci ventilátor veža úniky oleja, korózia veža tela, balenie, pool a iné konštrukčné materiály a exfoliated materiálu bude vstup studenej vody; počas chladiaceho procesu úpravy vody zrazenín vyrobené po pridaní zástupcu; mikrobiálneho rastu v systéme a viskóznych nečistoty tvoria sekréty. Samočistiaci filter možno filtrovať nečistoty pri práci, ktorá zlepšuje stabilitu cirkulujúcej vody systém chladenia.

 

Uplatňovaní Samočistiaci filter na cirkulujúcich odpadových vôd môže znížiť priľnavosť vkladu, znižovať koróziu a zanášanie sliz na výmenu potrubia tepla a zabezpečiť, aby výmenník tepla, chladenie vodou vždy v dobré pracovné prostredie, ktoré bude systém je výrazne znížená v dôsledku nečistôt v obehu chladiacej vody, zabezpečenie normálneho fungovania systému.

 

Liečbu obehu chladiacej vody zníži vypúšťanie vonkajšie odpadovej vody do určitej miery, znížiť znečistenie vôd, a ani neuvedomujú opakované použitie splaškových a nulové vypúšťanie systému znížiť znečistenie životného prostredia. Po cirkulujúcu vodu je liečená Samočistiaci filter, predlžuje životnosť zariadení systém výmeny tepla a nehody spôsobené koróziou účinne znižuje, čím zlepšuje ekonomické výhody enterprise.http:/ /www.inocofiltration.com/