Domov > vedomosti > Obsah

Široký spôsob používania a používania filtra s jednoduchým vreckom

May 07, 2018

Bag filter je veľmi bežné filtračné zariadenie. Podľa počtu filtračných vrecúšok, ktoré sú vybavené, je možné ich rozdeliť do dvoch kategórií: typu viacúčelových vreciek a jednobarevných vreciek. Kľúčovým bodom je predstaviť jediný vreckový filter. Jeho interiér je podporený kovovým košíkom. Kvapalina preteká cez vstup, filter sa odfiltruje von z výstupu a nečistoty sú zachytené vo filtračnom vrecku. Po vymenení filtračného vrecka môže byť filtračný vak stále používaný.

 

Jednoduchý vreckový filter je možné rozdeliť na bočný vstupný vreckový filter, horný typ sáčkového filtra, filter z vrecúšok z ušľachtilej ocele, plastový filter / sendvičový izolačný filter, antikorózny filter na fluór a tak ďalej. Hoci ich štruktúrne formy môžu byť odlišné, všetky majú mnoho výhod, ako je dobrá schopnosť tesnenia, silná schopnosť cirkulácie a jednoduchá prevádzka. Najmä pravdepodobnosť bočného úniku filtračného vrecka je malá, čo môže presne zaručiť presnosť filtrácie a rýchlo vymeniť filtračný vak.

 

Vnútorný a vonkajší povrch filtračného vrecka je ošetrený mechanickým pieskovaním a je rovnomerný a ľahko sa čistí. Na želanie zákazníka môže poskytnúť filter vo forme vykurovacieho puzdra, nastaviteľnej podpery alebo háku, aby vyhovoval požiadavkám rôznych zákazníkov.

 

S vyššie uvedenými výhodami sa v rôznych oblastiach široko používa filter s jednoduchým vreckom, vrátane slabých korozívnych materiálov pri výrobe chemikálií a ropy, korozívnych materiálov, nízkoteplotných materiálov v chladiacich zariadeniach, filtrácie sanitárnych materiálov v ľahkej priemyselnej potravinárskej a farmaceutickej výrobe.

 

Aby sa predĺžila životnosť jedného filtračného vrecka, je potrebné skontrolovať, či je pri pripojení filtra pevná prípojná cesta, únik a poškodenie. Zároveň nezabudnite skontrolovať tesné uzavretie vstupného a výstupného ventilu filtra; skontrolujte tlakomer na určenie vnútorného tlaku 0.

 

Je dôležité poznamenať, že veko by nemalo byť pokryté pod tlakom vreckového filtra, ale keď zostávajúca kvapalina vo vakuovom filtri vyčerpaná cez vyprázdňovací ventil a potom sa uskutoční kryt. Správne otvorte horný kryt filtra pre filter, odskrutkujte horný zdvíhací kryt, zdvihnite horný kryt a otočte ho do určitého uhla.

 

Potom je potrebné skontrolovať O-tesniaci krúžok a otvor O pre filter s vreckom. Ak sa filtračné vrecko používa na výmenu filtračného vrecka, je potrebné sklopiť stranu švu filtračného vrecka a vložiť ho do filtračného vrecka, čo môže zlepšiť filtračný efekt filtračného vrecka šev.http: // www. inocofiltration.com/