Domov > vedomosti > Obsah

Efektívnosti a údržba essentials pred spätným filter používať

Sep 29, 2018

Predné spätné premývanie filtrov je zvyčajne nainštalovaný v prednej časti potrubia. Po umiestnení v meter vodovodu, je prvé zariadenie na filtráciu pre vody pre domácnosti. Je možné odstrániť sedimentu nečistoty a baktérie, mikrobiálne zvyšky, sediment a červené červami produkované potrubí. Veľkých častíc nečistôt ako sú hrdza alebo anti-hrdza náter, omrvinky, atď v hmyzu a tiel zvierat, parazitov, potrubia a nádrže na vodu.

 

Týmto spôsobom nielen môže zabezpečiť, že veľké množstvo sedimentu nečistoty vznikajú pri potrubie dopravu, proces sa zhodnotí nie ľudské telo a pokožku; Ochrana potrubia je nerušený a môžete zapísať kedykoľvek pre následný potrubí, vodojemov, čističe vody, ohrievače vody, práčky High-end batérie a sprchy hrať aktívnejšiu a účinnejšiu úlohu v ochrane.

 

Predné spätné premývanie filtrov prijíma vysokopresné 316 nerezový filter čistý, ktoré možno účinne filtrovať škodlivé nečistoty nad 50 mikrónov zabezpečiť čisté a čistú vodu. Vysoko-sila aerospace priehľadný štít umožňuje vidieť, čo sa deje vo vnútri filtra. Jedinečné spätné premývanie technológia je vynikajúce v skutočnosti, jednoduché použitie a jednoduché, a môže účinne vyčistiť nečistoty na povrchu filtra.

 

Po aktuálne spätné premývanie filtrov je prevádzkovaná na určitú dobu, určité nečistoty vyzrážajú v jadre filter. V tejto dobe, pokles tlaku zvyšuje rýchlosť klesá prietok a nečistôt v jadre filter treba odstrániť včas; pri čistení nečistôt, venovať osobitnú pozornosť filter jadro. Nerezovej ocele drôtenou sieťkou na to nemôže byť deformované alebo poškodené.https://www.inocofiltration.com/