Domov > vedomosti > Obsah

Čo je dôležitou súčasťou samočistiaceho filtra

Jun 01, 2019

Inštalácia je veľmi dôležitou súčasťou samočistiaceho filtra. Správna inštalácia nielen uľahčuje filtráciu kvapaliny, ale tiež znižuje zlyhanie filtrácie a predlžuje životnosť filtra. Ak je inštalácia neprimeraná, prinesie opačný efekt.

 

Pri inštalácii samočistiaceho filtra umiestnite zariadenie na filtrovanú stanicu, pripojte vstupné a výstupné príruby alebo zuby rúrky a upevnite; Naplňte výfukový otvor alebo nakonfigurujte výfukový ventil a pripojte izolovaný zdroj tepla k typu plášťa. Opatrne umiestnite kovovú vnútornú sieťovinu do vreckového filtra tak, aby zodpovedala vnútornému sieťovému výstrihu k vreckovému filtru.

 

Potom nasleduje filtračné vrecko umiestnené v samočistiacom filtri tak, aby zodpovedalo hrdlu filtračného vrecka k výstrihu kovového pletiva. Poznámka: Ak používate šité filtračné vrecko, preložte šitý okraj filtračného vrecka a vložte ho, aby sa zlepšil filtračný účinok šitého filtračného vrecka. O-krúžok vložte do O-drážky, O-krúžok by nemal byť skrútený alebo deformovaný a tlakový krúžok filtračného vrecka by mal byť upevnený z čistiaceho filtra.

 

Potom držte rukoväť horného krytu jednou rukou, jednou rukou uchopte druhý koniec horného krytu, zarovnajte horný kryt s viacnásobným samočistiacim filtračným portom z nehrdzavejúcej ocele, pomaly ho položte a prirodzene ho zatlačte. O-krúžok a krúžok filtračného vrecka. Je možné vidieť, že samočistiaci filter používa integrálny spôsob lisovania, to znamená, že filtračné vrecko je stlačené, keď je veko zatvorené a filtračné vrecko môže byť vybraté otvorením veka.