Domov > správy > Obsah

Automatická spätným Filter

Nov 21, 2017

Prekonať tradičné filter produktov, malé množstvo škodlivín, náchylné k zanášaniu nečistotami, filter súčasťou potreba demontovať a čisté a nie je možné sledovať stav filtra a veľa ďalších nedostatkov, s surovú vodu filtrovať a automaticky filtrovať automatické funkcie Čistenie a kanalizácia a čistenie odpadových vôd, keď systém bez prerušenia dodávka vody, môžete sledovať stav filtra, vysoký stupeň automatizácie. Pokrývajúcich jednotlivé filtračné požiadavky 10um-3000um, poskytujeme zákazníkom širokú škálu zariadení na filtráciu vody.

Spätné premývanie filtrov, beh a riadenie bez akejkoľvek vonkajšej energetickej môže automaticky čistiť filter, automatické kanalizácie. Sa dá priebežne počas cyklu, pranie, Čistenie a filtrácia, Čistenie a filtrácia predvolený čas je 10-60 / s, Čistenie a filtrácia vody straty predstavovali iba 0,08-0,6% z filtrovanej vody; filtrácia presnosť až 10 3000 mikrónov; pracovný tlak až 1,0-1.6Mpa; jednotný tok: 4-4160m & ↓; / h.

Spätné premývanie filtrov môže byť vertikálne, horizontálne, obrátený kdekoľvek inštalované v ľubovoľnom smere možno pre priemyselných, poľnohospodárskych, obecnej moci, elektroniky, medicíny, potravín, tlač a farbenie, stavebné, ocele, metalurgia, papiera a ďalších odvetví vodné filtrácia.

Automatická spätným filter môže byť použitý pre prívod vody, morská voda, potraviny a farmaceutické a iné svetlo chemické Priemyselné odpadové vody, cirkulujúcej filtráciu vody, ako aj emulzie regeneráciu, odpadu olej, tekuté suroviny a iné filtrácia spracovanie. V metalurgickom priemysle a petrochemický priemysel a silu rastlín vody zásobovanie a odvodnenie a recirkulácia vody a súvisiace s procesom tekuté strednou filtráciou aplikácia automatické spätné premývanie filtrov je tiež čoraz rozšírenejší, Číny moderný hutnícky podniky zaviesť systém kontinuálneho liatia vody, vysokopecný vodný systém, valcované vysokotlakové vodné kameňa systémy, emulzie systémy a uzatvorený obeh TÚV, tekuté stredne filtračné systémy sú rozsiahle využívanie automatické spätné premývanie filtrov.