Domov > správy > Obsah

Samočistiaci Filter

Nov 21, 2017

Samočistiaci filter je široko používaný v priemysle zariadení na úpravu vody, jeho jednoduchý dizajn a dobrý výkon odpadových vôd na dosiahnutie najlepšej filtrovanie efekt. Hlavnými súčasťami sú: motor, ovládacie elektroskrine, ovládacieho potrubia, vedúci súčasti, súčasti filtrov, 316L nerezovej ocele kefka, rám komponenty, hnací hriadeľ, prírubovým pripojením, dovozu a vývozu. Samočistiaci filter-prekonať tradičné filter produktov, malé množstvo škodlivín, citlivý na nečistoty upchatiu filtra časť potreby demontovať a čisté a nie je možné sledovať stav filtra a veľa ďalších nedostatkov, surového voda do filtra a automaticky čistý filter funkcia vypustenia a čistenie odpadových vôd systém bez prerušenia dodávky vody, môžete sledovať stav filtra, vysoký stupeň automatizácie. Pokrývajúcich rôzne filter presnosť 10um-3000um potrebami.

Samočistiaci filter-beh a riadenie bez akejkoľvek vonkajšej energetickej môže automaticky čistiť filter, automatické kanalizácie. Nepretržitý tok počas cyklu, pranie, Čistenie a filtrácia môže byť upravená, Samočistiaci filter času štandardne 10-60 / s, Čistenie a filtrácia vody straty predstavovali iba 0,08-0,6% z výšky filtrácia; filtrácia presnosť až 10 3000 mikrónov; pracovný tlak možno až 1,0-1.6Mpa; jednotný tok: 4-4160m/h. Môže byť vertikálne, horizontálne, obrátený kdekoľvek inštalované v ľubovoľnom smere môžu byť použité pre priemyselné, poľnohospodárske, obecnej moci, elektroniky, medicíny, potravín, tlač a farbenie, výstavba, oceľ, metalurgia, papierenskú a iných odvetviach vody filtrácia.

Samočistiaci filter je filter priamo zachytiť tekuté nečistoty, plaváky, častice, atď., pri súčasnom znížení zakalenie vody, znížiť nečistoty, zároveň na zadnej strane zariadenia do prevádzky a životnosť zariadenia, presnosť, má automatické odpadových vôd charakteristiky.