Domov > správy > Obsah

Statický zmiešavač

Nov 21, 2017

Statický zmiešavač je rozšírené mixer, vyvinutý v skoro 1970. V roku 1995, Spojené štáty Kenneth firma začala svoje prvé statický zmiešavač. Od dvadsiateho storočia, 80 domáce podniky investovali do výskumu a vývoja. Medzi nimi, emulzia paliva výroba bola tiež veľmi dobrá aplikácie.

Od roku 1970 statický mixér začali uplatňovať v chemickom priemysle, potravinárskom priemysle, textilu a ľahkého priemyslu a dosiahnuť dobré výsledky. Ale statický zmiešavač ako akési zvláštne

Lee výrobky, domáce a zahraničné sú nielen dôverné to štruktúru, ale aj jednorazové nevymeniteľnej štruktúru. V rovnakom čase, viskozita liečenie agent a epoxidové živice značne líšiť (viskozita epoxidová živica je 20 až 80 krát viskozity tvrdidla) a prietoková rýchlosť dve kvapaliny v potrubí je veľmi nízka , takže je ťažké mix jednotne.

Statický zmiešavač je druh moderné jednotky zariadenia, a miešač je iný, má žiadne pohyblivé časti vo vnútri, hlavné využitie prietoku kvapalín a vnútorná jednotka pre dosiahnutie rôznych tekutín miešanie a špeciálne konštrukcie racionality. V porovnaní s ostatnými zariadeniami, ako uzáverovými doštičkami, venturi, miešadlo, homogenizérom, statický zmiešavač má výhody vysokú účinnosť, nízku spotrebu energie, malý objem, úsporu investičných a jednoduché nepretržitej výroby. Statický zmiešavač, pohyb tekutiny vyplýva "split - shift - prekrývanie" pravidlo, miešanie proces zohráva významnú úlohu v prechode. Radenie metódou možno rozdeliť do dvoch kategórií: "relatívny posun spôsobené rovnakého prierezu tok Maxwellovo rozdelenie a"multi-kanálové relatívne posunutie"a posun režimy iný model miešačky sú tiež odlišné. Hitertix HICHINE statický zmiešavač nielen to môže byť aplikovaný na miešanie proces a môžu byť použité v procese súvisí miešanie a dodania, vrátane plynu / plyn, miešanie, kvapaliny / kvapaliny ťažby, plyn / kvapalina reakcie, vylepšenie prenosu tepla a kvapalina / kvapalina reakcia atď. Statický zmiešavač je široko používaný plast, chemické, farmaceutické, Baníctvo a hutníctvo, potraviny, kozmetické, pesticídov, kábel, ropných, papierenskú, chemických vlákien, biológia a ochrana životného prostredia atď. Vďaka jeho nízka spotreba energie, priniesla značné hospodárske výhody.